Sosyal medya günümüzde sıklıkla kullanılan bir platform haline gelmiştir. Geliştirilen farklı yazılımlar ile sosyal medya insanların hayatında özel bir yere sahip hale gelmiştir. Kimi zaman mutlu olduğu bir anını kimi zamansa sevdiği bir içeriği burada paylaşan insanlar sosyal medyayı aktif kullanmaya başlamıştır. Sosyal medyanın bu kadar aktif kullanılması sebebiyle her geçen gün yeni uygulamalar piyasaya sürülmeye başladı. Son dönemlerde adından sıklıkla bahsedilen uygulamalardan birisi de TikTok. Bu uygulama ile tamamen görsele ve videoya dayalı paylaşım yapılmaya başlandı. Ayrıca belirli beğeni ve takipçi sayılarına göre TikTok ödeme de yapmaya başladı. Bu kadar aktif kullanılan bir platformda yer almak için tüm herkes takipçi sayısını artırmaya çalışıyor. Ancak sıradan yöntemler oldukça zahmetli. Bu yöntemler yerine TikTok takipçi hilesi kullanmak önem taşıyor. Bu hile ile kısa sürede takipçi sayısını artırmak mümkün.

TikTok Takipçi Hilesi Neden Gerekli?

TikTok takipçi hilesinin gerekli olması birçok sebebe bağlanabilir. Öncelikle TikTok takipçi hilesi sayesinde uzun süreler boyunca uğraşarak ulaşacağınız sayılara çok hızlı ulaşabileceğiniz bilgisini verebiliriz. Bu hileler sayesinde kısa süre içinde takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Sıradan metotlar ile çeşitli paylaşımları beğenerek veya birilerini takip ederek takipçi sayınızı artırmak mümkündür. Ancak bu hem çok zaman alır hem de zahmetlidir. Bunun yerine takipçi hilesini kullanarak saniyeler içinde takipçi sayınızda artış yaşanmasını sağlayabilirsiniz. Zaman kazancı için takipçi hilesi oldukça önemlidir. Bir diğer önemli nokta ise hesabın güvenilirliği olmaktadır. Takipçi sayınız ne kadar fazla olursa insanların profilinize güveni o kadar fazla artar. Ayrıca içeriklerinizi izlemeye başlarlar. Bu yüzden takipçi hilesi mutlaka kullanılması gereken bir uygulamadır.

Bkz: TikTok Beğeni Hilesi

TikTok Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Takipçi hilesi farklı birçok metot ile yapılabilir. Bazı durumlarda internet üzerinden bir web sitesine girerek takipçi hilesi yapmanız mümkündür. Eğer bu yöntemi kullanmak istemezseniz telefonunuza indireceğiniz çeşitli uygulamalar ile TikTok takipçi hilesi yapabilirsiniz. Tüm bunları yaptıktan sonra takipçi sayınızda standart bir artış yakalayabilirsiniz. Tüm hilelerin nasıl yapılacağını sizler için adım adım anlatacağız. Bu adımları izleyerek siz de kolaylıkla takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Adım Adım TikTok Takipçi Hilesi Yapma Aşamaları

TikTok takipçi satın al hilesi yapmak ve kısa sürede takipçi sayınızı artırmak için bahsedeceğimiz adımları izleyebilirsiniz. Bu adımları izledikten sonra kısa süre sonra takipçi sayınızda artış yaşanacaktır. Bu adımları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • İlk olarak bu hizmeti sunan bazı web siteleri olduğunu belirtmiştik. Bunlardan birisine giriş yapmanız gerekiyor. Instatakipçi veya Yekmedya bunlardan bazılarıdır. Bunlara ek olarak farklı birçok siteyi takipçi hilesi araması yaparak bulabilirsiniz.
 • Şifreli veya şifresiz olabilen bu sistemlerde giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer şifreli sistem ise TikTok şifreniz istenecektir. Şifreli değil ise bu durumda siteye üye olmanız gerekir. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra takipçi hilesi yapabilirsiniz.
 • Giriş yaptıktan sonra farklı sosyal medya platformları ile alakalı butonlar göreceksiniz. Bunlar içinden TikTok seçilerek devam edilebilir.
 • Sonraki aşamada ise takipçi hizmetleri veya takipçi hilesi gibi bölümleri tıklamanız gerekmektedir.
 • Buradan sizlere saatlik veya günlük olarak sunulan ücretsiz takipçi hilesine ulaşabilirsiniz. Ancak sunulan sayı yetersiz geliyor ise bu durumda paketleri inceleyebilirsiniz.
 • Paket seçimi yaparken takipçinin Türk veya yabancı olması ile alakalı seçim yapmanız istenecektir.
 • Bu aşamadan sonra takipçi gönderimi yapılmasını istediğiniz hesabı belirtmeniz gerekiyor.
 • Sonrasında ise kaç takipçi istiyorsanız bunu belirtmeniz önem taşımaktadır. Tüm bunları yaptıktan sonra takipçi satın al butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Sonraki aşamada ödeme istenecektir. Ödeme yaptıktan sonra takipçiler belirtilen sürelerde hesabınıza gönderilir.

Bu adımları izleyerek siz de kolay bir şekilde takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Ücretsiz metotlar ile veya daha hızlı artış için ücretli metotlar yardımıyla kısa süre için takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz.

Mobil Uygulama ile TikTok Takipçi Hilesi Yapmak

Bir diğer yöntem ise TikTok takipçi hilesi mobil uygulamalarıdır. Bu uygulamalar ile kısa süre içinde takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Bu uygulamaları indirmek ve takipçi hilesi yapmak için belirteceğimiz adımları izleyebilirsiniz. Uygulamalardan ilki Tik Like uygulamasıdır. Play Store üzerinden uygulamaya ulaşmanız mümkün. İndirme işlemini tamamladıktan sonra sırasıyla şu aşamaları takip edebilirsiniz:

 • Uygulamayı açın. Karşınıza kullanıcı adı eklenecek bir kısım çıkacaktır.
 • Buraya kullanıcı adınızı ekleyin.
 • Sonrasında profil fotoğrafınızın da olduğu bir kısım çıkacaktır. Buradan eğer profil size ait ise Continue seçeneğine tıklayın.
 • Sonrasında start butonuna basmalısınız. Takipçi artırma ekranı karşınıza çıkacaktır.
 • Uygulama size günlük olarak yıldız verecektir. Bu yıldızlar ile karşınıza çıkan profillerin hesabınızı takip etmesini sağlayabilirsiniz.